PREMIERA: Jakościowo Android mocno w górę, zaś iOS w dół

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Coś niedobrego dzieje się na naszych oczach z iOS. Te mityczne wręcz autorskie oprogramowanie napędzające iPhony upada pod względem jakościowym. Wystarczy spojrzeć chociażby na częstotliwość udostępniania aktualizacji. To jest jakiś dramat jakby to powiedziała młodzież. Spójrzmy na ostatnie wydarzenia w tej kwestii, bo naprawdę jest na co patrzeć.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Dokładnie 19 września bieżącego roku ma premierę iOS 13. Już pięć dni później wychodzi iOS 13.1, zaś trzy dni dalej iOS 13.1.1. Następnie znowu trzy doby czekamy na iOS 13.1.2. Potem za dwa tygodnie otrzymujemy iOS 13.1.3. Cała lista zmian w przeważającej większości polega na naprawieniu problemów oraz całej masy błędów, co potwierdza Wikipedia www.pl.wikipedia.org/wiki/IOS#iOS_13.x:_Trzynaste_wydanie_OS. To pokazuje jasno jak wszystko jest robione na łapu capu. To zdecydowanie nie jest ten legendarnie dopracowany do szpiku kości iOS znany sprzed lat.

Tymczasem po przeciwnym biegunie coraz lepiej sobie radzi Android. Pomiędzy kolejnymi wydaniami Oreo 8.0 i 8.1 było aż dwa miesiące różnicy czekania, a nie trzy dni czy tygodnie jak na iOS 13. Jeszcze lepiej sytuacja wygląda z Androidem 9.0 Pie, który uwaga, nie otrzymał ani jednej dużej aktualizacji do wersji dajmy na to 9.1 Pie. Większych poprawek poważniejszych błędów zatem nie było, co potwierdza znowu profesjonalna podstrona Wikipedii www.pl.wikipedia.org/wiki/Wersje_systemu_Android. Taki jest morał. Te nadejdą wraz ze sporym uaktualnieniem dopiero do Androida 10.

(fot. Google/Apple/My mobile)

IOS MOCNO STRACIŁ W OSTATNIM CZASIE NA JAKOŚCI

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Jakościowo Android mocno w górę, zaś iOS w dół”

  • GaduAir

   Kamil jest w Stosunku z Cony teraz, ma to na Szyldzie ;-D
   Gratulacje Kamilu.

  • Kamil

   Po trzech latach używania iOS już nie czuje tego amazingu. Wręcz przeciwnie jest coraz gorzej na tle Androida, choć duży props daje za genialne aplikacje Safari, Apple Zdrowie czy Pogoda. Działaja super pięknie na tle alternatyw zielonego robocika ?

  • Kamil

   PS, podziękował GaduAIR, walczę jeszcze najlepiej o kontrakt roczny z fajna siecią komórkowa i ruszamy z cyklem Mobilna Wolność z 5G/4G+ Telekom 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt