PREMIERA: Oficjalna witryna Androida od Google teraz po polsku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Największy na świecie mobilny system operacyjny, czyli Android doczekał się witryny w polskiej wersji językowej. Dzięki temu mieszkańcy kraju nad Wisłą mogą lepiej poznać zielonego robota w opinii samych pracowników kalifornijskiego giganta Google. Jego słowa prezentowane na dedykowanej stronie internetowej zupełnie inaczej brzmią.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Całościowy efekt już teraz możemy podziwiać na oficjalnej witrynie www.android.com/intl/pl_pl. Niestety, ale zabrakło pewnych mankamentów. Chodzi o dostępność treści dla nieaktualnego Androida 11. Tymczasem najnowsze na rynku wydanie zielonego robota to aż Android 13. Jego opis znajdziemy, ale dla amerykańskiej odmiany witryny. Dokładne potwierdzenie jest na www.android.com/android-13.

Pozostaje zatem nic jak tylko mieć nadzieję, iż wkrótce i polskie wydanie dedykowanej strony internetowej będzie wyraźnie opisywało zalety 13-tej wersji Androida. W przeciwnym razie będziemy mieli nieaktualną witrynę. Z pewnością Polacy lubią zielonego robota. Konkurencyjna platforma iOS jest niszowa w skali ogółu. To dlatego Apple nie inwestuje tutaj w firmowe sklepy Retail Store podobnie jak lektora w Apple TV+.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt