PREMIERA: Jeden hit muzyczny na YouTube zrobi z nas milionera [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zostanie milionerem to niespełnione marzenie wielu osób na świecie. Tymczasem można tego dokonać w pewien intrygujący sposób. Trzeba stworzyć hit muzyczny, który później zanotuje miliard odsłon. Oczywiście stanie się to pod warunkiem spodobania się całej rzeczy ludzi. Wystarczy spojrzeć chociażby na utwór szybko wpadający w ucho o tytule Dance Monkey autorstwa Tones And I.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Został on nawet wykorzystany w Google Assistant w spocie promocyjnym nowej funkcji wyszukiwania muzyki na bazie jej tylko nucenia przez użytkownika. Przy średnim założeniu mówiącym, że milion odsłon na polskim YouTube daje około 1.000 PLN to szybka matematyka mówi nam, ile zarobimy na 1,3 miliardzie wyświetleń. Będzie to całkiem przyjemna suma 1.300.000 PLN. Powinno więc spokojnie starczyć na piękny dom z działką oraz wygodne auto typu SUV na podmiejskie lasy.

I to wszystko bez zagrania ani jednego koncertu. To właśnie występy na żywo są najbardziej dochodowe dla artystów. Oczywiście takie wyniki uzyskuje jedynie garstka wykonawców. Dla zdecydowanej większości pozostaje jedynie plankton, czyli drobne jakby to powiedziała młodzież. W kraju nad Wisłą mieliśmy taki przebój dosłownie znikąd. Chodzi o pozycję Ona By Tak Chciała od Ronnie Ferrrari. W tej chwili ma on około 150 milionów odsłon, co oznacza ekwiwalent reklamowy Google na poziomie 150.000 PLN.

(fot. Tones And I/Google/My mobile)

TONES AND I – DANCE MONKEY (1,3 MILIARDA ODSŁON NA YOUTUBE)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Jeden hit muzyczny na YouTube zrobi z nas milionera [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt