Play teraz bez opłat za połączenia z BOK

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Duże słowa uznania należą się dla sieci komórkowej Play. W niezwykle trudnych czasach, kiedy operatorzy nakładają dodatkowe opłaty to dla odmiany fioletowy gracz postanowił zaoferować darmowe połączenia z BOK. Dzięki temu załatwiając sprawę z Biurem Obsługi Klienta telekomu nie płacimy zupełnie nic. Tak jest chociażby w momencie posiadania rozwiązania typu No Limit.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W innym wypadku ponosimy wyłącznie koszt standardowy według cennika usług telekomunikacyjnych. W przeszłości dla porównania obowiązywały zwiększone poziomy opłat z tytułu fatygowania konsultanta, czyli żywego pracownika na tle całej masy automatycznych robotów (tak jest chociażby na pierwszej linii wsparcia w przypadku telewizji kablowej Vectra). Musimy tylko używać aplikacji Play24 od Play.

Akcja obowiązuje od pierwszego dnia stycznia 2023 roku. Dotyczy ona również klientów submarek P4, mianowicie Red Bull Mobile, Virgin Mobile oraz Fakt Mobile. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie bloga Play www.blogplay.pl/2022/12/w-play-dbamy-o-ciebie-bez-dodatkowych-oplat-za-polaczenia-z-obsluga-klienta. Oby podobnych inicjatyw w kraju nad Wisłą było możliwie jak najwięcej.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt