PREMIERA: Inflacja wciąż nie dotarła do A2Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Inflacja szaleje. W Polsce wynosi ona około 18%. Na całe jednak szczęście są sieci komórkowe, które skutecznie jej się opierają. Bez wątpienia takim operatorem wirtualnym MVNO jest gracz o dosyć dziwnej nazwie A2Mobile. U niego stawki ciągle kształtują się na poziomie 0,10 PLN za minutę rozmowy, wiadomość SMS/MMS czy kapitalne 0,04 PLN za każdy 1 MB naliczonych danych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przy okazji już można powiedzieć, że A2Mobile po ostatnim zwycięstwie w My mobile RANKING jest najlepszą siecią komórkową w kraju nad Wisłą z aktualnym wynikiem 10:7 względem T-Mobile (rezultat po 3Q/2022 to 9:6). Dla porównania magentowy telekom dosłownie na dniach wprowadził znaczne podwyżki do oferty na kartę. Natomiast potwierdzenie wciąż niskiego cenniku A2Mobile znajdziemy na podstronie operatora.

Jej adres to www.a2mobile.pl/cennik. Gdyby jednak wziąć pod uwagę inflację to cena jednostkowa powinna wzrosnąć do poziomu 0,12 PLN z 0,10 PLN. Najprawdopodobniej sieć komórkowa jest zbyt niszowa i nie wprowadza podwyżek. W przeciwnym razie operator z dużą liczbą klientów chciałby zarobić jak najwięcej na działalności telekomunikacyjnej. Trudno o jakieś inne racjonalne wytłumaczenia zaistniałej sytuacji braku podwyżek.

(fot. A2Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Inflacja wciąż nie dotarła do A2Mobile”

  1. marco Odpowiedz

    Ale czy dziś opłaca się dzwonić na minutowe stawki zamiast skorzystać z no limitu nawet przy 10 gr za minutę? Zawsze może się zdarzyć jakaś dłuższa rozmowa która nagle spowoduje że już na wstępie można „wygadać” więcej niż na no limicie?
    Dla mnie takim idealnym rozwiązaniem jest pakiet no limit w nju za 1,2 zł dziennie. Jeśli porozmawiamy krótko to stawka 19 gr nas nie zrujnuje a w razie dłuższej rozmowy czy wysyłki mms-ów mamy limit 1,2 zł. Obecnie chyba nikt nie ma takich rozwiązań?

  2. Gruby1993 Odpowiedz

    Sieci komórkowe zarabiają na sprzedaży twoich danych równie dobrze mogła by oferować usługi za darmo to ty jesteś towarem. Innego sensu w tym Biznesie nie widzę.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt