PREMIERA: Samochody elektryczne właśnie stały się nieopłacalne

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Koszty energii prądu wystrzeliły w kosmos. W miastach zrobiło się ciemno od niewłączonych latarni ulicznych. Doszło też do upadku wielu małych przedsiębiorstw typu piekarnie z uwagi na astronomiczne rachunki. Gdyby się tak głębiej zastanowić to mocno reklamowane jako oszczędne, samochody elektryczne stały się dziś kompletnie nieopłacalnym zakupem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Znany rajdowiec, Krzysztof Hołowczyc mocno je krytykuje w Kanale Sportowym na YouTube. Chodzi o ich duże spalanie w przypadku nieco mocniejszego wciśnięcia gazu. Do tego dochodzą ogromne problemy w przypadku pożaru, a dokładnie mówiąc niemożności ugaszenia ognia z powodu baterii. Sportowiec wspomina też o wysokim polu magnetycznym występującym w środku pojazdu, które jest potężne na tle fal telefonów.

Polska to nie Wielka Brytania, gdzie za darmo podładujemy samochody elektryczne. Jeśli akurat ktoś nie ma zmagazynowanej energii w przydomowym garażu z gniazdkiem pochodzącym z instalacji fotowoltaicznej to jego sytuacja jest mało ciekawa. Do tego dochodzą koszty serwisowania. Będzie płacić dużo, może nawet więcej niż w przypadku auta spalinowego. I pomyśleć, że miała być taka piękna rewolucja ekologiczna.

(fot. Tesla/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Samochody elektryczne właśnie stały się nieopłacalne”

 1. matris Odpowiedz

  Co za bzdury.Jak ktoś kupił ekektryka i ma choć troche rozumu to posiada także fotovoltaike i jeździ za darmo.

  • Kamil

   Przeczytaj jeszcze raz ostatni akapit, najlepiej ze zrozumieniem. Potem komentuj

 2. Kamil Odpowiedz

  Woow! Artykul wystrzelil w kosmos i jest TOP 4️⃣ popularnosci w My-mobile.pl ? #original_content jak w appce Netflix ? #premium_content za sprawa powiadomienia na cala Polske w appce Squid ? i zrobi 1k wyswietlen w dzien to tak jak 10k na YouTube wg. ekwiwalentu reklamowego Google Ads ? #pro_marketing

 3. marco Odpowiedz

  Znajomy ma elektrycznego nissana leaf i jakoś mu się opłaca. Jeśli chodzi o opłaty za „ładowanie” to wygląda tak. Jeśli ładuje szybką ładowarką ( 20-40 min) na stacji benzynowej bez jakichkolwiek promocji to rzeczywiście cena przejazdu np. 100 km jest podobna jak w przypadku benzyny. Natomiast jeśli załaduje z „gniazdka elektrycznego” bezpośrednio z domu poprzez specjalną ładowarkę to cena spada o połowę ale ładuje 9-11h! ale to nie problem. Podpina na noc i rano samochód załadowany.
  Ogólnie bardzo sobie chwali jazdę bo oprócz tego są przywileje. Do końca 2026 roku ma gwarancje że może jeździć buspasami i parkować za darmo w strefach płatnego parkowania. W dużym mieście takim jak Kraków to mega przywilej i wygoda.

  • Kamil

   W biurze ziomek mowil dobra rzecz, ze jakby wprowadzili auta na wodor H2O to masowo upadaja koncerny paliwowe. Zas skutek uboczny to para wodna jako spaliny. Oczywiscie projekt dzis nie przejdzie z uwagi na lobby ⛽ #skumaj_przekaz

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt