PREMIERA: Zmiana ikony, nowy bajer aplikacji Tinder i Snapchat

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacje Tinder i Snapchat do perfekcji opanowały zarabianie pieniędzy na swoich użytkownikach. W tym miejscu My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce zwróci uwagę na niezwykle mocno interesujący szczegół. Chodzi o zmianę ikony dla użytkowników premium. W ten sposób mają się oni poczuć lepiej na tle zwykłych posiadaczy tytułu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W pewnym stopniu stają się nawet dopieszczeni. Nie każdy bowiem ma złotą ikonkę Tinder w telefonie, a jedynie czerwoną. Snapchat poszedł jeszcze dalej w usłudze Snapchat+. Dał on dziesiątki ikon do wyboru. Jest nawet motyw tęczy czy Ukrainy na wypadek solidarności z wojną w tym kraju.  Aż chciałoby się powiedzieć, dla każdego coś miłego. Byle tylko wyciągnął pieniądze z wirtualnego portfela w celu zapłaty.

Swoją drogą to aż dziwne, że inni deweloperzy aplikacji nie dodali podobnej funkcji w aplikacjach. Niby mała rzecz, a potrafiłaby cieszyć. Weźmy na ten przykład następujący pomysł. Klient platformy streamingowej Netflix w 4K miałby logo 4K obok czerwonej ikony N. Natomiast wariant HD dysponowałby dopiskiem HD. Z kolei ten najskromniejszy SD nie miałby niczego, a wyłącznie same logo N. Sprytne marketingowo rozwiązanie.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Zmiana ikony, nowy bajer aplikacji Tinder i Snapchat”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt