PREMIERA: Nothing Phone może być niewypałem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wcale nie jest powiedziane, że Nothing Phone a dokładniej mówiąc Nothing Phone (1) odniesie rynkowy sukces. Owszem, przedsprzedaż się udała. Nie wolno jednak zapominać o sporej liczbie wad tego specyficznego inteligentnego telefonu komórkowego o czym celnie wspomina Kuba Klawiter, największy i ceniony polski YouTuber technologiczny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po pierwsze, mało kto odkłada smartfon wyświetlaczem do dołu. Zazwyczaj ekran mamy bowiem umiejscowiony do góry. Oczywiście ważniejsze jest prezentowanie powiadomień na wyświetlaczu niż bajeranckie diody świetlne. Po drugie, specyfikacja rodem z średniej półki może być problemem. Wciąż bowiem dla wielu klientów absolutnym wyznacznikiem jakości jest moc typowa dla wysokiej półki klasy high-end.

Niestety, ale middle-end to dla nich pewne kompromisy. Nie mogą się rzecz jasna na nie zgodzić. Dokładniejszy materiał Kuby Klawitera znajdziemy na www.youtube.com/watch?v=T2vbY2qLwp0. Może się więc zdarzyć, że po początkowym hypie (swoistego rodzaju szumie marketingowym) splendor opadnie. Wtedy nikt nie będzie pamiętał o słynnym Nothing Phone, który początkowo się zapowiadał przecież na wielki hit.

(fot. Nothing/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt