PREMIERA: Nothing Phone to nieliczny powiew świeżości na nudnym rynku smartfonów [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie jakiś duży powiew świeżości na nudnym do szpiku kości rynku smartfonów. Jest nim bez wątpienia Nothing Phone z innowacyjnym systemem powiadomień w formie diod świetlnych LED. Trzeba przyznać jasno, że w praktyce prezentuje się on kapitalnie. Raz jest to mruganie diody w momencie nagrywania filmy, innym razem okrąg ładowania baterii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ich mechanizm można sobie wybierać dowolnie według potrzeb w menu inteligentnego telefonu komórkowego. Świetnie to zostało pokazane w filmie z recenzją Nothing Phone od cenionego amerykańskiego YouTubera o nazwie MKBHD. Ten projekt naprawdę może się udać. Dodatkowo smartfony nieco ożyją z wieloletniego letargu i posuchy. My mobile nie ma co do tego absolutnie żadnych wątpliwości. Szykuje się coś wielkiego.

Musimy przy okazji pamiętać, iż marka Nothing jest tworzona przez cenionego dawnego CEO brandu OnePlus. Carl Pei, bo o nim mowa ma zaledwie 33 lata (rocznik 1989). Tak więc naprawdę sporo on osiągnął w biznesie mobilnym mimo wciąż młodego wieku. Kto wie, może na wzór OnePlus znowu zawojuje rynek tym razem nowatorską słuchawką Nothing Phone. Dokładniejsze informację są na oficjalnej witrynie www.eu.nothing.tech.

(fot. Nothing Phone/My mobile)

RECENZJA NOTHING PHONE (MKBHD)

Przygotowane przez

jest autorem 12777 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Nothing Phone to nieliczny powiew świeżości na nudnym rynku smartfonów [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt