PREMIERA: Krótki czas pracy na baterii największą wadą słuchawek Bluetooth

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Lata lecą, a nic w tej materii się nie zmieniło. Wciąż słuchawki bezprzewodowe Bluetooth pracują za krótko i drażnią użytkowników. Ciekawy komunikat względem konsumentów możemy znaleźć na witrynie produktowej sklepu Realme Polska. Otóż słuchawki w stylu AirPods oferują zaledwie 3 godziny odtwarzania pojedynczego (normalne odtwarzanie zaś wynosi 17 godzin).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Potwierdza to adres www.sklep-realme.pl/produkt/realme-buds-air-neo. To stanowczo za mało. Pewnym pocieszeniem jest tutaj zaś fakt, iż pchełki można łatwo schować do saszetki ładującej, przez co odpada problem rozładowanych słuchawek na tle wersji nausznej (nie dousznej), gdzie trzeba odczekać czas na ponowne naładowanie. Swoją drogą to ciekawe jaką jakość dźwięku oferują te od Realme wyglądające jak AirPodsy.

Z pewnością My mobile przeprowadzi stosowane testy. Oby w tym konkretnym przypadku miało miejsce miłe zaskoczenie, a nie negatywne rozczarowanie. Zwykłe, podstawowe przewodowe słuchawki Apple EarPods grają całkiem nieźle. Nie jest to przecież jakaś wersja premium akcesoria, a standardowe jakże ważne wyposażenie każdego iPhona. Szkoda, że dziś tak wielu producentów ich nie dodaje do zestawu z telefonem.

(fot. Realme/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Krótki czas pracy na baterii największą wadą słuchawek Bluetooth”

    • Kamil

      Ważna sprawa. O co chodzi z tą rozpiska na ich witrynie, raz 3h a raz 17h czas odtwarzania? 🤔

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt