PREMIERA: Biedny vs. bogaty YouTuber technologiczny [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce poleca zrobić niezwykle mocno interesujący test. Otóż włączmy pierwszy opublikowany film z tzw. kariery dajmy na to YouTubera technologicznego. Przeżyć możemy szok i to duży. Tak właśnie było w momencie uruchomienia dla testu debiutanckiego klipu od twórcy wideo o nazwie Nieantyfan.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ależ skromnie wyglądał ten jego premierowy film z 2015 roku. Czuć dosłownie na każdym kroku zdecydowanie niższy poziom warsztatu, niezwykle trudnej sztuki dziennikarskiej. Wszystko wydaje się być mocniej amatorskie, momentami wręcz dziwne. Nawet widoki plenerów czy wnętrz w tle sprawiają wrażenie czegoś mniej profesjonalnego. I pomyśleć, że taką magię zapewnia nam widok wyświetlania klipów od najstarszego.

Warto więc go sprawdzać na platformie YouTube. Ktoś może powiedzieć, iż tak wygląda porównanie biednego oraz bogatego YouTubera. Nabrał on oczywiście doświadczenia z biegiem tych wszystkich lat. Szkoda tylko, że YouTuber usuwa lub ukrywa komentarze (nawet te z humorem). Tymczasem pierwszy artykuł w My mobile z 2008 roku również wyglądał dosyć zabawnie. Można odnieść wrażenie czytania łamanej polszczyzny.

(fot. Nieantyfan/My mobile)

50 CENT – WINDOW SHOPPER

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Biedny vs. bogaty YouTuber technologiczny [My mobile TV]”

 1. Adam Odpowiedz

  Jebac Kamilu tego „youtubera”. My-mobile.pl for life. Polecam pozbyc sie reklam, moge ci udostepnic VPSa (ktory jest oplacany przez mnie.) Nie wiem czy dlugo trzeba czekac na cos konkretnego open source a nie liczyc na jakies grosze z reklam. Szacunek to jest cos czego nie kupisz, bardzo dobrym przykladem jest Wikipedia.

  • Kamil

   Nie za ostro? Naj opcja to 800-1000 realnych klientow z subem jak HBO Max i jestes wolny od reklam oraz masakryczne slabego #content_marketing wykonanego w polskich mediach tech 😉

 2. Kamil Odpowiedz

  Nieantyfan bez kasy wygladal jakies 10 lat starzej, choc byl 7 lat mlodszy 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt