PREMIERA: Zakup w ciemno

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zakup w ciemno to coś co mocno irytuje przyszłego klienta. Niestety, ale dziś również takie sytuacje mają miejsce. Dotyczy on zwłaszcza słuchawek bezprzewodowych Bluetooth. Z uwagi na fakt, iż są one traktowane jako artykuły higieniczne to nie mamy możliwości ich zwrotu w przypadku niespełnienia oczekiwań. W przypadku smartfonów zasada ta działa świetnie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jeśli inteligentny telefon komórkowy się nie spodobał to możemy go oddać w przeciągu dwóch tygodni. Co prawda wielu konsumentów wykorzystuje ten przepis do darmowych testów urządzenia, no ale to jest ryzyko zawodowe przedsiębiorców. Niemalże równy rok temu doszło do takiego zakupu w ciemno słuchawek bezprzewodowych Bluetooth o nazwie Realme Buds Air Neo. Na całe jednak szczęście, nie było dramatu.

Ich jakość dźwięku była zbliżona do przewodowych słuchawek Apple EarPods, a to był warunek konieczny zadowolenia lub jak kto woli satysfakcji. Gdyby była gorsza, można było już się czuć w dużym stopniu oszukanym przez brak należnych praw konsumenta do 14-dniowego zwrotu towaru. Nie ma co się łudzić, ale bez wątpienia patyczki higieniczne nie kosztują sum rzędu 200 PLN. Tymczasem słuchawki są tak właśnie traktowane.

(fot. Realme/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt