PREMIERA: Wapniak, YouTuber walczący z systemem [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Naprawdę ciekawie obserwuje się przemianę YouTubera Wapniak. Kiedyś zajmował się on głównie tzw. prankami, czyli ulicznymi żartami. Z czasem jednak z tego wyrósł i wziął się za niezwykle ambitną walkę z systemem. Wszyscy przecież doskonale wiemy jaką politykę socjalną (aż chciałoby się powiedzieć gigantycznego rozdawnictwa) prowadzi rząd.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Według tygodnika Newsweek, po omdleniu Minister Finansów miała przyjechać nawet karetka na sygnale jak zobaczyła wydatki na cele społeczne. W kraju nad Wisłą dochodzi do takich paradoksów, że na nisko oraz słabo opłacanych stanowiskach produkcyjnych mamy więcej Ukraińców niż Polaków. Żartuje się nawet, że lepiej tym ostatnim nie pracować, gdyż bardziej opłacalne jest korzystanie ze świadczeń socjalnych.

Swoją drogą to przykre jak w Polsce niszczy się przedsiębiorczość, która wybuchła wręcz po 1989 roku na bazie komunistycznych przemian w gospodarce wolnorynkowej. Aż chciałoby się powiedzieć, takich starych, dorastających YouTuberów chce się oglądać mających jakiś sensowny przekaz czy treść do przekazania widzom. Jeden z takich wykładów można posłuchać poniżej na załączonym materiale wideo.

(fot. Wapniak)

WAPNIAK PRZEWIDUJE KRYZYS W POLSCE NA WZÓR WENEZUELI

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.10 komentarzy do “PREMIERA: Wapniak, YouTuber walczący z systemem [My mobile TV]”

 1. GaduAir Odpowiedz

  dzisiaj gadałem z Niemcami, robią w PL w swoich stawkach 17-20€ na rękę (na obie ręce)…Polacy robili to samo za 13zł i 15zł…na ręce i nogi. Taka polityka od 30 lat.
  Przepaść i 3 metry mułu nas od nich dzieli. Niemcy robili na zlecenie Republiki Polskiej razem z Polakami XD ta sama robota, „podobne” stawki ale końcówki inne.

  • Kamil

   Widzę, że spodobał się nowy dział My mobile POLITYKA 😉

  • Kamil

   Ma sporo racji, najpierw praca, a potem nagroda, a nie kasa za free. Nie stać cie, nie produkujesz bobasa, choć wiem że co niektórzy zrobili sobie z tego 500+ model biznesowy, gdzie często oboje rodziców nie jest aktywna 😐

 2. Polak Odpowiedz

  Panie Kamilu, POwskie poglądy przez Pana przemawiają. Proszę wyprodukować własne bobaski, a nie zazdrościć innym 500+. Nie będzie trzeba tej strony prowadzić, tj. Pracować.

  • Kamil

   Pudlo, nie lubie skompromitowanej poprzedniej ekipy, ktora nic nie dala Polakom

  • Kamil

   PS, Wapniak ma bobasa (zaraz otrzyma na pierwsza pocieche 500+) i jest przeciwny rozdawnictwu z pustego dzbana

  • GaduAir

   Wapniak…i wszystko jasne. Zagubiony szukający poklasku. Wiadomo ma w wielu rzeczach/tematach rację ale jeszcze więcej bzdur wygaduje. Niestety nie jest wyjątkiem a powszechnym osobnikiem oklaskiwanym przez rzeszę parafianów jemu podobnych lub brnących być jak on XD

  • Kamil

   Czemu zagubiony, bo nie robi juz lol contentu na YouTube?

  • Borsuk

   No tak, bo jak ktoś nie lubi PiSowskiej polityki rozdawniczej to jest za PO. Winszuję logiki i poprawnej implikacji…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt