PREMIERA: Przenoszenie numerów MNP za 1Q/2022 prawie idealnie zgadza się z My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W pierwszym kwartale bieżącego roku aż 340 tysięcy numerów zmieniło sieć komórkową. Co niezwykle ciekawe, dane przenośności są niemalże bliźniaczym odbiciem zestawienia My mobile RANKING. Wystarczy spojrzeć na tzw. W4 operatorów stukturalnych, gdzie w bilansie dumnie triumfuje T-Mobile z nadwyżką przeszło 12,1 tysiąca klientów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To właśnie magentowy telekom jest jednocześnie zwycięzcą najlepszych sieci komórkowych na kartę jak w marcowym My mobile RANKING. Potem drugi na minusie jest Orange z utraconymi prawie 7,2 tysiącami numerami. Następny z stratami jest Plus (około 22 tysiące użytkowników) i Play (22,3 tysiące konsumentów). W ostatniej parze akurat występuje drobna roszada miejsc na tle autorskiego rankingu niniejszego serwisu.

Natomiast liderem w przenoszeniu numerów graczy wirtualnych MVNO jest dalej A2Mobile wchodzące w skład Premium Mobile z nadwyżką (blisko 5,7 tysiąca) znowu niczym w My mobile RANKING, a za nim odpowiednio Virgin Mobile (4,4 tysiąca), Mobile Vikings (2,9 tysiąca) i Lajt Mobile (741). Pod kreską zaś mamy Klucz Mobile (28) czy Lyca Mobile (570). Tak więc nie może to być przypadek. Gusta Polaków są zbliżone z My mobile RANKING.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Przenoszenie numerów MNP za 1Q/2022 prawie idealnie zgadza się z My mobile RANKING”

 1. Adam Odpowiedz

  Sytuacja Play to dla mnie całkowity absurd. Budują najwięcej nowych BTSów, sieć ma jakość najlepszą w historii, rozdają gigabajty na prawo i lewo, co chwilę reklamy z nowymi celebrytami. A mimo to największy odpływ użytkowników MNP.

  Co nie działa w tej strategii?!

  • Adam

   Akurat jeśli chodzi o 5G to Play jest na dnie. Wiem, że jest z tym problem ale chociaż my bądźmy świadomymi konsumentami. Jeśli chodzi o statystyki:

   5G to tylko Plus.
   LTE to tylko pozostała trójka.

   Nie ulegajmy reklamowym hasłom mówiącym że jest inaczej. Ostatecznie niech zdecyduje jakość internetu w miejscach na których najbardziej nam zależy.

 2. marco Odpowiedz

  @Adam
  Kiedyś Play miał naprawdę dobrą ofertę a teraz proszę.. Spójrz chodźmy na ofertę na kartę gdzie płacąc 30 zł nie masz nawet mms-ów co normalnie u każdego jest w standardzie. Kiedyś inni mieli o wiele gorsze oferty a dziś… nawet T Mobile ma pełny no limit za 20 zl.

  • Adam

   Braku w standardzie MMSów w Play do tej pory nie mogę zrozumieć.

   A T-Mobile po prostu otworzył się na klientów. Do tej pory mieli tak beznadziejną ofertę, że szkoda pisać. Ale no-limit za 20zł to czy no-limit ze stałą prędkością bez limitu danych to gamechangery na rynku MNO.

  • Kamil

   Tak, to prawda T-Mobile ma super oferte z No Limitem VOD Full HD na dokladke. Choc przypomne, ze to wlasnie on jako pierwszy w ofercie na karte dal lejek 16 kb/s w ofercie Blueconnect Max. Ach, co to byla za radosc surfowania po sieci web bez limitu na Opera Mini w Sony Ericsson W660 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt