PREMIERA: Rozwalone oprogramowanie to wciąż poważny problem smartfonów Sony Xperia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niestety, ale aktualizacja Androida z wersji 9.0 Pie na wersję 10-tą nie pomogła. Dalej mamy ogromne problemy z oprogramowaniem zainstalowanym na smartfonach Sony Xperia. Na jego słabą stabilność skarżą się wszyscy, nawet recenzenci dużo droższych modeli Xperii 1 czy Xperii 5 na tle średniaka Xperia 10. Tak więc problem jest zdecydowanie szerszy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Rozwalone oprogramowanie występuje nadal. Stabilność jest na tak niskim poziomie, że człowiek podczas treningu rowerowego boi się odblokować telefon w formie skrótu aparatu fotograficznego. Często bowiem wtedy ma miejsce tzw. zwiecha. Po ponownym uruchomieniu słuchawki zobaczymy symbol klucza jakby smartfon wymagał serwisowania (specjalnego trybu) z użyciem komputera. Naprawdę mocno to irytuje konsumenta.

Oczywiście pomaga kolejny restart urządzenia, przy czym wtedy przerywamy trening z Endomondo. Jakby tego było mało po pewnym czasie intensywnego używania nowe Xperie dostają dziwnych lagów. Nie zdziwmy się jak podczas intensywnej dajmy na to 40 minutowej pracy telefon zacznie mocno spowalniać. Wtedy znowu pomaga na chwilę zablokowanie, a następnie odblokowanie ekranu. To nie jest więc wina przegrzanego procesora, a jedynie błąd (bug) oprogramowania. Stabilność jest zatem do poprawki.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Rozwalone oprogramowanie to wciąż poważny problem smartfonów Sony Xperia”

  1. Adam Odpowiedz

    Nie wiem co autor miał na myśli. Mam telefony Sony prawie od zawsze – obecnie Xperia 5 wcześniej XZ2 – niczego podobnego nie zaobserwowałem. Obecny telefon to demon szybkości – żadne zwiechy nie występują.

    • Kamil

      U mnie na kilku Xperia były i są problemy z stabilnością softu 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt