PREMIERA: Darmowe gry premium bez abonamentu w Google Stadia Pro to nie żart [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę miłe uczucie dostać za darmo prawdziwe gry premium w usłudze Google Stadia i to bez abonamentu w wariancie Pro. Dobry wujek z słonecznej Kalifornii specjalnie dla nas bezpłatnie włącza serwery chmury obliczeniowej, zużywa prąd, abyśmy mogli w zimnej czy zaśnieżonej Polsce sobie pograć dajmy na to w Google TV oraz przystawce multimedialnej Chromecast 4.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dosłownie na dniach dołączyła do Google Stadia ceniona gra PUBG, czyli legendarne PlayerUnknown’s Battlegrounds. Wcześniej było one normalnie płatne, ale wydawca zmienił model biznesowy na Free To Play. Dzięki temu miliony nowych graczy na świecie może ją poznać w całej okazałości, a nie tylko tej mobilnej mocno okrojonej. Jest to już trzeci tytuł premium darmowy po Destiny 2 czy Hitman 3 (demo zawierające misje w Dubaju, Japonii czy wcześniej niedostępnym aktualnie Paryżu).

Efekt jest taki, że człowiek z czystej ciekawości po seansie w HBO GO na Google TV włączy zobaczyć jak działa ten nowy gratis w postaci PUBG (Destiny 2 oraz Hitman 3 trochę się znudziło). Z pewnością Google Stadia pogrążyć może cyfrowe konsole bez napędu typu Xbox Series S. Wszak różnice są niewielkie, a dodatkowo nie trzeba tracić czasu na instalację gier zupełnie tak jakby się włożyło gotową płytę CD-DVD. Tylko czekać, aż w bezpłatnym weekendzie będzie Cyberpunk 2077 niczym Assassins Creed Odyssey. Więcej szczegółów o PUBG w Google Stadia na www.stadia.google.com/games/pubg.

(fot. PUBG/Google/Microsoft/My mobile)

GOOGLE STADIA POGRĄŻY KONSOLE BEZ NAPĘDU TYPU XBOX SERIES S

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY PUBG NA GOOGLE STADIA

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12458 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Darmowe gry premium bez abonamentu w Google Stadia Pro to nie żart [My mobile TV]”

 1. Kamil Odpowiedz

  Juz 9x darmowych gier bez abo Pro mam podpiete w Google Stadia na Google TV via Chromecast 4, cos pieknego te wnioski po testach uslugi 😱

 2. Kamil Odpowiedz

  BREAKING NEWS:

  Netflix upadajacy contentowo chce powalczyc z grami w chmurze na powaznie jak Google Stadia z Xbox czy PlayStation 😱

 3. Kamil Odpowiedz

  PUBG to teraz taki symulator wojny na Ukrainie, widoki radzieckie az nadto znajome z telewizji

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt