PREMIERA: Człowiek mocno żałuje aktualizacji iOS 15 na iOS 15.1 czy iOS 15.2

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po raz kolejny upada jakże słynny mit jakości od Apple. Obecnie mobilne oprogramowanie iOS jest tak samo mocno albo nawet bardziej zabugowane niż Android. Niestety, ale firma z logiem nadgryzionego jabłka pod względem stabilności oraz kultury działania rozpada się nam w oczach. Idealnym przykładem jest katastrofalnie złe działanie przeglądarki Safari na iOS 15.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak informowało My mobile, już wcześniej przestał działać gest dwukliku aktywujący widok przybliżenia (zoom) 100% na wybranych witrynach internetowych. To jeszcze nic. Po aktualizacji iOS 15 na iOS 15.1 doszedł kolejny poważny błąd. Otóż mimo włączenia ustawienia, pasek dolny adresu Safari wciąż jest na górze w trybie poziomym (w pionowym działa poprawnie). To wielki skandal aż chciałoby się powiedzieć. Zwłaszcza dla osoby przyzwyczajonej do dolnego paska przeglądarki.

Nie pomogła nawet instalacja iOS 15.2, co nadmieniał Fan Page My mobile na Facebooku www.facebook.com/mymobilepl/posts/5078896352154578. I pomyśleć, że kiedyś Safari na iOS 12 była niesamowicie lekką czy szybką przeglądarką. Teraz sprawia wrażenie coraz większego ociężałego słonia niczym Google Chrome. Wcale nie zdziwimy się więc jak iOS 15.3 (iOS 15.2 ma ładniej wyświetlane powiadomienia) nie rozwiąże wyżej nadmienionych bugów. Takie jest te nowe rozczarowujące Apple.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt