PREMIERA: iOS 15 ma bardzo słabe kafelki na tle Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

My mobile wielokrotnie już podkreślało, że Apple nie zawsze jest najlepsze we wszystkim co tylko stworzy. Wystarczy spojrzeć na kafelki w najnowszym iOS 15 (dostępne od iOS 14), które wyglądają zdecydowanie gorzej na tle kultowego Windows Phone. Niedoróbka polega na tym, iż grafika kafelka wcale nie zawiera motywu z wydarzeniem pogodowym typu śnieg czy deszcz.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mamy jedynie mało znaczący gradient. W praktyce wygląda to słabo bez dwóch zdań. Szkoda, że Apple nie pokusiło się o dodanie płatków śniegu w formie nieruchomej grafiki jak to było w Windows Phone. Powyższe zdjęcie doskonale to potwierdza, które było specjalnie wykonane za pomocą zrzutów ekranu na potrzeby artykułu. Tym samym iOS 15 wcale nie jest taki idealny, co zostało nadmienione na witrynie typu Fan Page My mobile.

Kolejny mocno irytujący bug, ale tym razem iOS 15.1 dotyczy samoistnego przemieszczania się paska adresu w przeglądarce Safari z dołu do górnej części wyłącznie w trybie poziomym (w pionowym działa poprawnie te ustawienie). No cóż, po raz kolejny widzimy upadek słynnego mitu jakości firmy Apple. Jak tak dalej pójdzie to błędów będzie więcej niż w owianym złą sławą Androidzie za sprawą dużo psujących nakładek producentów.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12167 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt