PREMIERA: Milionowe zyski blogu Antyweb robią duże wrażenie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zupełnie przypadkowo wykonując pełny research na komputerze (już nie mini na smartfonie), człowiek może się dowiedzieć wielu naprawdę ciekawych rzeczy. Wystarczy nadmienić fantastyczne wręcz wyniki finansowe medium technologicznego Antyweb, które kiedyś od inwestora pozyskało na dalszy rozwój okrągły milion złotych. Ktoś może powiedzieć przy pierwszym kontakcie, zwykły blogasek.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Nic bardziej mylnego. To przedsiębiorstwo medialne notujące kapitalne wyniki finansowe. Tylko w zeszłym 2020 roku zarobiło w wyniku netto zawrotne 1,28 miliona złotych (przy przychodzie 3,09 miliona złotych według danych Wirtualnych Mediów). Tak więc milion, który kiedyś poszedł jako inwestycja zaczyna się zwracać co rok i to na czysto po wynagrodzeniach pracowników. Miesięczne zaś zyski wynoszą aż 100 tysięcy złotych.

Żaden programista senior tyle nie osiągnie, a co najwyżej 20 tysięcy złotych. Przedsiębiorczość zatem wygrywa z branżą IT. Antyweb to jednak nie tylko sukcesy, ale też porażki. Tylko tak należy rozumieć zamknięcie serwisu AntyApps.pl. Teraz jest to tylko podkategoria Antyweb. Kolejna interesująca kwestia to ciche odejścia utalentowanych pracowników jak chociażby Michała Winiarskiego (byłego dziennikarza koncernu Agora). Ostatnia to klęska w starciu z liderem pod względem wielkości, czyli blogiem Spider’s Web.

(fot. Antyweb/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt