PREMIERA: YouTube całkowicie usunął patologię z serwisu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy 2021 rok. Można śmiało powiedzieć, że YouTube całkowicie usunął patologię z największego na globie serwisu wideo. Kiedyś panowała tam wolna amerykanka. Teraz wskutek stosowania polityki Family Friendly, YouTube ma być przyjaznym miejscem również dla najmłodszych zupełnie tak jak kanał telewizyjny Cartoon Network. Spójrzmy na pewnego celebrytę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Marek Kruszwil, bo o nim mowa od nowa buduję swoją markę po banie na YouTube. Już nie ma na liczniku milionów widzów, a jedynie 319 tysięcy subskrybentów. Pojedyncze filmy ponadto nie generują ogromu wyświetleń, a raptem skromne 30 tysięcy. Potężne spadki popularności możemy zobaczyć sami na podstronie www.youtube.com/c/MarekKruszwil/videos. Legenda internetu przygasa.

Swoją drogą to YouTube nie ma ostatnio dobrej prasy. Wystarczy przypomnieć sytuację z usunięciem łapek w dół. W tym momencie prawo do krytyki poprzez szybki gest zostało zabrane. Liczy się tylko dobrostan twórców wideo. Tymczasem DanielMagical, była gwiazda YouTube (próbujący aktualnie sił na TikToku) ma odbyć zaś karę pozbawienia wolności. Z pewnością marka koncernu Google nie chce być kojarzona z kontrowersjami.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt