Patostreamerzy z YouTube właśnie sięgnęli dna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Patologia na polskim YouTube sięgnęła właśnie dna. Media w związku ze skandalicznym zachowaniami tzw. streamerów używają stwierdzenia patostreamerzy. Idealnym przykładem jest kontrowersyjne zachowanie niejakiego Rafatusa, który po zbanowaniu na YouTube, zaczął transmisje na żywo na serwisie z kamerkami wideo dla dorosłych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście po chwili największy na świecie portal wideo z klipami zaraz został zalany materiałami z cyklu shoty. Tak czy siak więc obraz dotarł do całej masy młodych odbiorców. Wystarczy spojrzeć jak duża jest ilość wyników chociażby na YouTube na www.youtube.com/results?search_query=rafatus+showup. Swoją drogą to ci YouTuberzy sprytnie kombinują. Chwilę po zbanowaniu bowiem zakładają nowe kanały na YouTube.

Walka z nimi ze strony administracji przypomina starcie z mityczną Hydrą, która co chwilę się odradza. Podobnie jest z YouTuberami, którzy o nowych kanałach informują na dużych witrynach typu Fan Page na Facebooku. W zasadzie blokada ich kont na tym serwisie społecznościowym może dać jedyny skuteczny efekt, ponieważ już nie będzie narzędzia promocji w rękach mocno kontrowersyjnych oraz skandalizujących YouTuberów. To jednak może nigdy nie nastąpić, ponieważ na Facebooku akurat zasady mogą być przestrzegane.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt