PREMIERA: YouTube Shore wystartowało

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jedno trzeba przyznać. YouTuberzy to bardzo przedsiębiorczy twórcy. Najpierw pokazali środkowy palec Google i jego marnemu systemowi reklam na YouTube stosując tzw. donate, czyli napiwki od widzów chcących jeszcze więcej dobrej zabawy na wizji (dymów). Te swoją drogą i tak nigdy raczej nie trafiłyby na kanał z uwagi na mocno kontrowersyjne treści.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ktoś może je nazwać wręcz patologicznymi. Popularna grupa YouTuberów postanowiła stworzyć kanał o nazwie YouTube Shore. Jest to oczywiście nawiązanie do znanego reality-show MTV, czyli Warsaw Shore. Choć istnieje o niespełna miesiąc to już ma na liczniku przeszło 50 tysięcy widzów. Transmisje są dostępne wyłącznie dla widzów pełnoletnich. Mimo tego donate od fanów sypią się strumieniami.

Wystarczy wieczorami włączyć kanał YouTube Shore na Apple TV czy smartfonie, by potwierdzić duża liczbę 10.000 widzów online. Więcej szczegółów znajdziemy w audycji na żywo na www.youtube.com/channel/UClUQWsO3HoH8RGtXH_nF_UQ. Kwestią czasu jest jego zbanowanie przez koncern Google, który na YouTube wdraża strategie family friendly przyjazną zwłaszcza dużym reklamodawcom.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: YouTube Shore wystartowało”

  1. szotyi Odpowiedz

    Tylko że ta strategia family space safe zone i friendlu i wogóle ,spowoduje spadek dochodów bo wszyscy beda streamować gry lub miałkie treści o kotkach i pieskach lub polecać makijaż dla chłopaka do szkoły , na siłownię. To sa miałkie treści. Już nei ma co oglądać. Ciężko wyszukać coś ciekawe bo albo agentura wzajemnie napuszczająca sie albo uzdrowiciele z urojeniami.

    • Kamil

      YouTuber Carrioner ładnie pokazuje hipokryzje Google…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt