PREMIERA: Krzysztof Gonciarz praktycznie z zerem nowych publikacji na YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Krzysztof Gonciarz to utalentowany twórca tzw. YouTuber, który chyba najlepsze czasy ma już za sobą. Sława i blask powoli przygasa na rzecz młodszych królów sceny. Takie nasuwają się wnioski jak się patrzy na koniec publikacji na platformie YouTube. Ostatni jego film był opublikowany przeszło miesiąc temu, gdyż 12 dnia października bieżącego roku. Algorytmy Google bardzo nie lubią stagnacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dotyczył on konkursu Chopinowskiego w Warszawie. Trzeba przyznać, że tworzenie filmów w stylu dokumentalisty jak w HBO Documentary wychodzi mu najlepiej. Tymczasem szczyty popularności miał podczas nagrywania daily vlogów codziennych z Tokio. Z pewnością japońska egzotyka miała duży wpływ na bardzo chętnie oglądane materiały przez mieszkańców zimnej oraz chłodnej przez pół roku niestety Polski.

Tymczasem Krzysztof Gonciarz jakby przystopował z liczbą subskrybentów 1,05 miliona na www.youtube.com/c/KrzysztofGonciarz/videos. Drastycznie też spadło wsparcie od społeczności Patronów i wynosi ono symboliczne 850 PLN, choć kiedyś były to kwoty pięciocyfrowe na witrynie www.patronite.pl/kgonciarz. Może więc czas pomyśleć o nowym środowisku TikTok czy Twitch. Podcasty raczej dalej pozostaną niszowe

(fot. Krzysztof Gonciarz/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Krzysztof Gonciarz praktycznie z zerem nowych publikacji na YouTube”

    • Kamil

      To jest jamuzna, serwisy premium musza miec subskrypcje albo dwoch partnerow niczym panowie Nieantyfan i Pisarski Tech collabo GC/X-Kom & Komputronik

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt