PREMIERA: Dla twórców YouTube jest trzecią platformą [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dożyliśmy ciekawych czasów. Kto bowiem spodziewałby się, że dla twórców internetowych zdecydowanie lepszą platformą będą Twitch czy TikTok, a nie YouTube. To się właśnie dzieje na naszych oczach. Coraz bardziej rodzinny, największy na świecie serwis wideo wprowadza liczniejsze restrykcje w regulaminie podczas publikacji materiałów. Koniec z wolną amerykanką jak dawniej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Bany na YouTube lecą dosłownie co chwilę i to nawet dla kanałów z pół miliona widzów. Niedawno polskie media technologiczne obiegła informacja wskutek wycieku, że tzw. gamerzy na Twitchu zarabiają prawie milion złotych (choć część z nich zarzeka się w swoich filmach, iż działa głównie dla pasji i dokłada do interesu co jest oczywiście nieprawdą). TikTok natomiast promowany jest w telewizji podczas The Voice Of Poland.

YouTube bez wątpienia stracił swój pierwotny blask. Wypaleni YouTuberzy raz po raz kończą swoje kariery. Być może dlatego mamy koniec YouTube Rewind od samego giganta z Mountain View. Widzi ten schyłek również samo Google. YouTube Premium nie ma żadnych szans z płatną konkurencją w postaci platform streamingowych Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video czy Canal+ Online z profesjonalnymi produkcjami filmowymi i dokumentami.

(fot. Twitch/TitTok/My mobile)

KONIEC YOUTUBE REWIND POCZĄTKIEM KOŃCA PLATFORMY (MRBEAST)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Dla twórców YouTube jest trzecią platformą [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt