PREMIERA: Niskie są wymagania prędkości internetu dla Google Stadia [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pozytywne zaskoczenie. Tylko tak można określić wymagania prędkości internetu do grania w chmurze w Google Stadia. Wcale nie są to wygórowane wartości. I tak dla zabawy w jakości HD (720p) potrzebujemy łącze o szybkości zaledwie 10 Mb/s. Natomiast do rozgrywki w pełnym Full HD trzeba dysponować transferem 20 Mb/s. To również nie jest jakiś kosmiczny wynik.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście mowa tutaj o płynności 60 klatek na sekundę (FPS). Jeśli natomiast ktoś ma duży oraz nowoczesny telewizor to śmiało powinien stawiać na wariant 4K z szybkością internetu 35 Mb/s. W zasadzie to można powiedzieć, że człowiek spodziewał się zupełnie innych, zdecydowanie wyższych wymagań. Nie wolno rzecz jasna zapominać o tzw. pingach. Im jest on mniejszy tym lepszy, krótszy mamy czas reakcji.

Ten parametr w grach sieciowych ma ogromne znaczenie dla zwycięstwa. My mobile po udanej drugiej próbie udało się podłączyć kartę płatniczą do Google Stadia z kaucją w postaci przelewu 1 PLN. To oznacza testy gier w chmurze za darmo typu premium jak chociażby Mafia III Revenge czy Hitman (The Complete First Season) w ramach pierwszej subskrypcji Stadia Pro na Google TV i padzie Xbox. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie z wykazem tytułów www.stadia.google.com/games.

(fot. Google Stadia/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY MAFIA REVENGE

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Niskie są wymagania prędkości internetu dla Google Stadia [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Stadia na Google TV via Chromecast 4️⃣ zdjecia Facebook Fan Page My mobile. To naprawde dziala! 🔥🎮😱 #mafia_3 #premium_gaming

    • Kamil

      Fajny jest ten magazyn Playboy w grze jako pamiatka do rewolucji kulturalnej Hugh Hefnera w latach 50-tych 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt