Sony Xperia też bez ładowarki w zestawie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Brak ładowarki dodawanej standardowo w zestawie to prawdziwa plaga współczesnych inteligentnych telefonów komórkowych. Co gorsze, producenci w związku z tym wcale nie obniżają cen i tak już drogich smartfonów. Wystarczy nadmienić urządzenia marki Samsung czy Apple. Na szczęście nie wszędzie ten negatywny trend występuje. Na pochwałę zasługuje niemiecki oddział Sony Xperia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W jego przypadku bowiem zastosowano w wybranych kanałach sprzedaży obniżkę 10 euro, czyli niecałych 50 PLN. Jest to zapewne równowartość ładowarki kupionej w detalu. Niby mamy mały szczegół, ale jakże mocno wpływa na marketing. Pozytywny odbiór PR idzie bowiem w świat mediów technologicznych. Ponadto w innych punktach jak sklepy dalej można kupić model Sony Xperia 10 III z ładowarką, ponieważ o nim mowa.

Więcej szczegółów na temat tej niezwykle mocno interesującej sprawy znajdziemy na witrynie naszego zachodniego sąsiada www.sony.de/presscentre/news/sony-mobile-update-xperia-10-iii-wird-mit-oder-ohne-ladegerat-angeboten. Pozostaje zatem nic jak tylko mieć nadzieję, iż śladem japońskiego brandu pójdą inni. Z pewnością skorzystają na tym rozwiązaniu dodatkowo wszyscy konsumenci, a nie tylko garstka od Sony.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt