PREMIERA: Nocni jeźdźcy robią wrażenie [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Technologia zmienia otaczający nasz świat. Co do tego chyba nikt nie może mieć wątpliwości. Historia, która za chwilę zostanie opisana wydarzyła się naprawdę. Piątkowy wieczór. Człowiek idzie na zakupy do galerii. Nagle na ulicy Wschodniej w Toruniu ma przyjemność obserwować aż trzech nocnych jeźdźców na deskorolkach elektrycznych z lampami na kasku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Poruszają się oni prawie tak szybko jak samochody na tym odcinku drogi. Zapewne dla nich to forma sportu oraz aktywności fizycznej. Wyglądem przypominają popularnych w latach 90-tych Power Rangers. Być może taka jest przyszłość transportu. Nie wielkie i ciężkie samochody z blachą dookoła nas. Wsiadamy na dziwny pojazd Segway pod naszymi stopami, a następnie ruszamy w drogę. Z prędkością auta, nie pieszego jak dawniej. Równie imponująco wyglądają nocą hulajnogi elektryczne.

Zwłaszcza na terenach podmiejskich w lesie. Lampy, które oświetlają te pojazdy mają naprawdę silny strumień. Widać to mocno chociażby na ulicy Zakole w podtoruńskiej dzielnicy milionerów Kaszczorek. Dochodzi nawet do sytuacji, że szybko jeżdżący e-hulajnogami wyprzedzają na trasie rowery. Jeśli natomiast mowa o wypożyczonym sprzęcie w aplikacji to mają miejsce zabawne sytuacje. Często bowiem można obserwować hulajnogę elektryczną wożącą nie jedną czy dwie, a wręcz trzy osoby.

(fot. Segway/My mobile)

NOCNY PRZEJAZD SEGWAYEM CZY E-HULAJNOGĄ ROBI WRAŻENIE

MATERIAŁ PROMOCYJNY E-HULAJNOGI SEGWAY

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Nocni jeźdźcy robią wrażenie [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt