PREMIERA: Canal+ Online za szybko porzucił iOS 12 [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielka szkoda, że platforma streamingowa Canal+ Online tak szybko zakończyła wsparcie urządzeń z logo nadgryzionego jabłka w postaci iOS 12. Mobilny system operacyjny jest bowiem wciąż używany przez wiele telefonów z słynnym iPhonem 5S włącznie. To tak jakby zakończyć wspieranie zielonym robocie na wersji Android 9.0 Pie, a wspierać wyłącznie wydania 10, 11 i 12.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W tej chwili Canal+ Online działa wyłącznie na iOS 13, iOS 14 oraz iOS 15. Tymczasem wymagane minimum dla zielonego robota to uwaga, bardzo stary Android 4.4 KitKat. Potwierdza to podstrona usługodawcy www.pl.canalplus.com/pomoc/wymagania-techniczne. My mobile próbowało zalogować się w iOS 12 zarówno na aplikacji jak i witrynę web (lub jak kto woli aplikację webową), ale niestety bezskutecznie.

Najwidoczniej systemy weryfikacyjne platformy Canal+ Online tego nie przepuszczają. W chwili produkcji niniejszego tekstu już w drodze jest Apple iPhone SE z iOS 15 na pokładzie. Z pewnością w celach testowych zostanie sprawdzona jakość transmisji AirPlay na Apple TV z aplikacji Canal+ Online. Oby było tak dobrze z Full HD jak na HBO GO czy YouTube. Oprócz dekodera, smartfon będzie pełnił również funkcję konsoli Xbox (z uwagi na wsparcie padów Bluetooth od wersji iOS 13 i zapewne małych opóźnień AirPlay).

(fot. Canal+/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY KONCERTU MATA (CANAL+ ONLINE)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Canal+ Online za szybko porzucił iOS 12 [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt