Canal+ nareszcie stał się nowym graczem VOD

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Platformy streamingowe Netflix, HBO GO czy Apple TV+ zyskały godnego konkurenta pod względem jakości oferowanej treści. Nowym graczem VOD możemy oficjalnie ogłosić Canal+, który przechodzi z satelity w dodatkowej formie transmisji internetowej. Nie trzeba dzięki temu posiadać podpisanej typowej umowy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przez to dekoder staje się zbędny. Zamiast niego będziemy używać aplikacji na Androida, iOS, Android TV oraz Apple TV. Pakiety są dosyć drogie i kosztują odpowiednio 50 PLN o nazwie Film (z HBO GO w zestawie, przez co możemy uznać tutaj cenę 25 PLN), Sport też za 50 PLN (Canal+ Sport z Eleven Sports), Fun&Info w cenie 25 PLN (z TVN24) i Kids za 10 PLN (Disney Channel z podobnymi stacjami). Co ciekawe, pierwszy miesiąc na testy jest zupełnie darmowy.

W efekcie możemy bezpłatnie sprawdzić usługę chociażby podczas ważnych wydarzeń sportowych typu Speedway Grand Prix na żużlu. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet. Ponadto bez rejestracji już teraz możemy oglądać wybrane produkcje kulturalne Canal+ jak wywiady z gwiazdami kina na www.canalplus.com/pl/ogladaj-za-darmo. Czas pokaże co wyjdzie z niesłychanie mocno ciekawie zapowiadającej się jego walki z gigantem Netflix.

(fot. Canal+/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Canal+ nareszcie stał się nowym graczem VOD”

  1. Kamil Odpowiedz

    Ekstraklasa ma byc dostepna za darmo w ramach aplikacji Canal+ (!) Inna sprawa to czy ten produkt nawet w formie bezplatnej bedzie konsumowany 😐

    zrodlo: My mobile RESEARCH

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt