PREMIERA: Program Magia Nagości w Zoom TV ma jedną dużą zaletę [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Za nami premiera pierwszych odcinków mocno kontrowersyjnego programu Magia Nagości w Zoom TV. Niektórzy twierdzą, że tak właśnie wygląda upadek linearnej telewizji na tle wiodących platform streamingowych typu Amazon Prime Video, Netflix czy HBO GO gwarantujących wysoką jakość produkcji. Zdaniem My mobile Magia Nagości ma jedną ciekawą zaletę społeczną.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o pokazywanie normalnych ludzi takimi, jakimi oni są bez sztuczności rodem z internetu. Wystarczy tutaj nadmienić chociażby księżniczki Instagrama z całą masą filtrów tylko zakłamujących realną rzeczywistość. W Magii Nagości ktoś ma taką czy inną wadę. Dopiero tam można zobaczyć prawdziwe oblicze człowieka, nie w internecie pełnym fikcji na potrzeby współprac marketingowych przekoloryzowanych tzw. influencerów.

I na tym się chyba zalety nowego show kończą. Nie zaczyna się bowiem znajomości od drugiej strony, co potwierdzają późniejsze niepowodzenia w jej dalszym kontynuowaniu. Na koniec jeszcze mała ciekawostka. Kanał na YouTube o nazwie Jak To Robić (od grupy Abstra) notuje drastyczne wręcz spadki oglądalności rzędu kilkunasty tysięcy odsłon, co potwierdza podstrona www.youtube.com/c/JakTOrobi%C4%87/videos.

(fot. Zoom TV/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY MAGIA NAGOŚCI POLSKA (ZOOM TV)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Program Magia Nagości w Zoom TV ma jedną dużą zaletę [My mobile TV]”

 1. Derick Odpowiedz

  Telewizja a zwłaszcza głównego nurtu, tak jak wszystkie reklamowane media komercyjne, żyją w swoim świecie, mocno oderwanym od prawdziwej rzeczywistości. Oni zawsze wymyślą gładką narrację, aby usprawiedliwić kontrowersyjny program ich świata i dla niezbyt bystrych telewidzow, których chcą w swoim świecie zatrzymać. Tacy nie potrafią rozglądać się w nieskrępowanym internecie. Tu mamy nagrany, zmontowany według poprawności program, który ma się nijak do tego co od wielu lat a właściwie od początku jest w necie. Ta schematyczna nuda w cyklu Magii Nagości i i podobne nigdy nie jest w stanie konkurować ze strumieniem na żywo, jaki jest na serwisach kamerkowych typu Showup.tv – nie ta różnorodność, atrakcyjność nieprzewidzianych zdarzeń. Ot, program dla zaawansowanych emerytów, którzy kiedyś spadli z Księżyca i dotąd nie poznali Ziemskich możliwości.
  Jakoś Kamil sam uległeś wymówkowej, rozpaczliwej narracji marketów, choć tak chwalisz streaming a ganisz tv. Do MN idą desperaci za kasę, których nikt nie chcę, bo min. nie dbają o kondycje cielesną a co powinno być podstawą rozumnego czlowieka. 😀

 2. Adam Odpowiedz

  Upadek linearnej telewizji na przykładzie jednego programu? To ja mogę stwierdzić, że następuje „upadek internetu” na przykładzie TikToka.

  Po to jest pilot, żeby łatwo wybierać wartościowe treści. Nie jest ich dużo, to fakt. Ale są i to całkowicie za darmo. TVP Kultura, TVP Dokument, może jeszcze TVP Historia. Czasem i na Fokus TV zdarzy się wartościowy program. A na TVP VOD dokumenty i programy krajoznawcze na żądanie.

  Nikt nie zmusza do oglądania całą dobę TVP Info czy TVN24 i robienia sobie papki z mózgu.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt