PREMIERA: Związek zawodowy twórców internetowych jest obowiązkowy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Świat się zmienia. Coraz więcej osób próbuje swoich sił w internecie. Dzięki temu mogą rozwijać swój talent bez łaski dajmy na to wielkich koncernów medialnych z całym szeregiem wydawców ograniczających ich twórczość artystyczną. Niestety tzw. twórcy internetowi, czyli blogerzy oraz YouTuberzy nie mają stosownych związków zawodowych broniących ich interesów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić historię oraz Solidarność. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy z trudnych czasach komunistycznych wspierał walkę o godność robotników nie tylko na stoczniach, ale i zakładach produkcyjnych w całej Polsce. Teraz tego nie ma. Potężny kapitalizm czy korporacje mają za nic godne wynagradzanie osób na najniższych stanowiskach. Liczą się głównie kolejne miliony dla pracowników zarządu koncernów.

Swoją drogą to naprawdę dziwne, że jeszcze nie ma takiego związku zawodowego dla twórców internetowych. Wszak gałąź gospodarki związana z siecią web rozwija się bardzo dynamicznie. Wystarczy spojrzeć chociażby na sprzedaż handlu elektronicznego wskutek ograniczeń pandemicznych. Liderem e-handlu jest dziś Allegro, ale jutro może to być spokojnie światowy gigant Amazon, który niekoniecznie musi przegrać. Ponadto bloger walczy o fotel prezydenta Rosji w bezwzględnej rywalizacji z Władimirem Putinem.

(fot. Solidarność)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt