PREMIERA: Smartfony Realme nareszcie bez napisu Dear To Leap na obudowie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Realme szybko uczy się na błędach. Takie nasuwają się wnioski, gdy spojrzy się na nowe smartfony firmy pozbawione jakże mało urodziwego napisu Dare To Leap. Wystarczy zobaczyć grafikę powyżej producenta inteligentnych telefonów komórkowych. Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Teraz smartfony Realme wyglądają subtelnie i schludnie niczym Sony Xperia albo iPhone od Apple.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce na frazę Dare To Leap jest pierwsze i to podwójnie pokonując samego Realme. Tak się dzieje w kraju nad Wisłą w wyszukiwarce Google. Stąd publikacja My mobile vs. Realme 2:0 potwierdzająca jego dużą opiniotwórczość zbudowaną przez lata wysokiej jakości treściami. Co ciekawe, aspekt designu jest chwalony na łamach oficjalnej podstrony dostawcy.

Chodzi o światowej klasy projektanta przemysłowego Naoto Fukasawa. Możemy się o tym przekonać sami odwiedzając witrynę www.realme.com/pl/realme-gt-master-edition. Nawet użyczył swojego autografu czy podpisu na tylnych pleckach obudowy telefonu. Wygląda on zdecydowanie lepiej niż Dare To Leap na pół klapy. W dodatku klient może wybrać inny design nawet bez niego. Duże więc brawa należą się Realme.

(fot. Realme/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt