PREMIERA: Realme zmniejszyło napis Dare To Leap

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jakby to powiedział klasyk, nadeszła dobra zmiana do smartfonów Realme. Kto wie, może po publikacji tekstu My mobile. Otóż inteligentne telefony komórkowe tej marki nareszcie zmniejszyły krój jakże szpetnego napisu Dare To Leap na tylnej części obudowy. Wystarczy spojrzeć na grafikę promocyjną powyżej gamingowego modelu X7 Max 5G. Nareszcie jakoś to wygląda.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Slogan marketingowy firmy nie nachodzi już na pół bryły smartfonu jak dawniej. Oczywiście dalej ma on efekty świetlne na wzór tęczy, ale teraz są one akceptowalnej wielkości przez estetów. Konsumenci wrażliwi na piękno nareszcie nie będą przechodzili gehenny przy produktach marki Realme. Z pewnością mogła u nich wystąpić w momencie patrzenia na tył niczym wystający doczepiony portfel w aparacie Xiaomi Mi 11 Ultra.

Na koniec mała ciekawostka dotycząca Realme. Brand stawia także na telewizory w wersji smart podobnie jak nadmienione dosłownie przed chwilą Xiaomi. Widać w jego strategii dużą penetrację rynku zwłaszcza biednych krajów w Europie Wschodniej, gdzie wciąż niestety największym kryterium wyboru jest niska cena na tle jakości względem dajmy na to bogatego Zachodu. To dlatego tam na ulicach królują głównie markowe flagowce.

(fot. Realme/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt