My mobile SUBSKRYPCJA

PREMIERA: 300 GB i No Limit, zestaw idealny do technologii 5G od lajt mobile [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z przyjemnością patrzy się na rozwój technologii 5G w Polsce. Idealnym przykładem jest dwustutysięczne miasto Toruń, które prawie całe jest zaznaczone czerwonym kolorem na mapie zasięgu Plusa. Kolor ten oznacza obecność długo wyczekiwanego standardu piątej generacji z realnymi prędkościami w terenie rzędu nawet 400 Mb/s, a maksymalnymi do 600 Mb/s. To wielki przełom na tle wiecznie zapchanego LTE z transferami zaledwie 25 Mb/s w godzinach szczytu. Ponadto w dobie masowej pracy zdalnej pewny dostęp do sieci web jest kluczowy do szybszego wykonywania swoich obowiązków.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Zyskują na tym również operatorzy wirtualni, którzy działają w oparciu o nadajniki Polkomtela. Idealnym przykładem jest sieć lajt mobile korzystająca z technologii 5G sieci Plus. Niezależnie więc od tego czy jesteśmy na pięknej toruńskiej starówce ze znajomymi na spotkaniu, w dzielnicy uniwersyteckiej Bielany, sypialni studenckiej Rubinkowo, a nawet w parku miejskim na ulicy Bydgoskiej to zawsze możemy się cieszyć z ultra szybkiego dostępu do mobilnego internetu. Jakby tego było mało lajt mobile posiada ofertę nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Tylko tak należy rozumieć klasyczny No Limit na rozmowy i wiadomości SMS z MMS połączony z dużymi 300 GB danych do wykorzystania (podzielone odpowiednio na 100 GB w dzień oraz 200 GB w nocy pomiędzy 1.00-8.00). Dla nocnych marków może to być pora do mobilnego działania.

Używając swobodnie smartfona naprawdę ciężko dobić do tych 50 GB po całkowitym wyłączeniu Wi-Fi. Takie są wnioski po praktycznych testach My mobile legendarnej oferty Red Bull Mobile z kultową promocją Darmowy Internet LTE o wielkości 100 GB. Teraz możemy wrócić do tych czasów z bonusem w postaci nieograniczonych rozmów z SMS/MMS. Zwłaszcza aspekt obecności wiadomości multimedialnych cieszy, które często są niedostępne. Takie możliwości daje nam rozwiązanie abonamentowe lajt mobile o nazwie No Limit L za 44,99 PLN posiadający rozmowy, SMSy, MMSy i 300 GB z 5G, czyli idealnego pakietu posiadającego wszystko.

Więcej szczegółów znajdziemy na www.lajtmobile.pl/oferta/nolimitl. Natomiast aktualną jakże imponującą, ciągle powiększającą mapę zasięgu 5G od sieci Plus możemy podziwiać na www.plus.pl/mapa-zasiegu. Jest to najlepszy wynik w kraju pod względem rozwoju tej infrastruktury. Nareszcie, z naszych inteligentnych telefonów komórkowych będzie można bez obaw używać w komfortowych warunkach ze sporym zapasem Internetu. Dziś na nowoczesnych smartfonach robimy w zasadzie wszystko, zastępują często komputery. Zdecydowana większość z nas nie rozstaje się ze swoim telefonem. Na okrągło korzystamy z internetu typowo rozrywkowo jak oglądanie filmów z platform streamingowych Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video.

Nie wolno oczywiście zapominać o najpopularniejszym YouTube. Do tego dochodzi czytanie poczty e-mail, map satelitarnych Google Maps, przeglądanie ulubionych witryn, używanie mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Messenger. Nie możemy zapomnieć też o wykonywaniu ważnych aktualizacji aplikacji z sklepu Google Play (Android) oraz App Store (iOS). Dzięki sporemu zapasowi w postaci 300 GB od lajt mobile nareszcie mobilna wolność staje się długo wyczekiwanym faktem. W dodatku nie męczymy się z problematycznymi w działaniu aplikacji lejkami typu 1 Mb/s, a korzystamy zawsze z pełnej prędkości surfowania po sieci bez spowolnienia transferu. Nic, tylko korzystać z własnych smartfonów tak jak tylko sobie zażyczyliśmy. W końcu jest to możliwe.

(fot. Plus/lajt mobile/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY MIASTA TORUŃ (MAJĄCE ZASIĘG 5G PLUSA)

Lokowanie produktu: lajt mobile

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt