PREMIERA: Ostatni film w HBO GO działa rzutem na taśmę nawet po wypowiedzeniu umowy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

HBO GO to w opinii wielu użytkowników najgorsza platforma streamingowa z tzw. wielkiej trójki, do której zaliczają się też Netflix oraz Amazon Prime Video. W tym miejscu My mobile przedstawi interesujący bug (albo i nie) polegający na pozostawieniu aktywnej transmisji filmu czy serialu w momencie wygaszenia subskrypcji lub jak kto woli wypowiedzenia umowy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To nie jest tak, że HBO GO wyłącza dostęp o równej północy. W efekcie zamiast równej godziny 0.00 może to być dajmy na to 4.00 albo 7.00 rano. Jeśli więc zdarzy się nam sytuacja, że akurat rzutem na taśmę oglądamy jakiś hit z Hollywood to zupełnie nie mamy się o co martwić. HBO GO pozostawi fakt jego obejrzenia do samego końca. Dopiero następny obraz będzie zablokowany, aczkolwiek dostępny po opłaceniu abonamentu.

Swoją drogą to ciekawe jak w podobnej sytuacji zachowaliby się konkurenci w postaci Netflix z Amazon Prime Video na czele. Może tam faktycznie doszłoby do przerwania oglądania materiału, co byłoby wysoce irytujące. Nie ma mowy wtedy bowiem o zasadzie niejako rzutu na taśmę. Kiedyś serwis My mobile wykona stosowne testy w tej sprawie na przełomie dwóch dni (poprzedzających moment zakończenia subskrypcji).

(fot. HBO/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt