PREMIERA: Wybrane portale fizycznie psują komputery i smartfony

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,50 na 6)
Loading...

To naprawdę zaskakujące, ale wybrane portale internetowe fizycznie psują komputery i smartfony. Wszystko przez zbyt duże przeładowanie ciężkimi reklamami typu display. Wydawcy są niestety pazerni, a przez to cierpi sprzęt ich czytelników. Podczas researchu nagminne stają się sytuacje, że załącza się start wiatraka karty graficznej notebooka Nvidia Geforce GT740M (2 GB).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I pomyśleć, że kiedyś prawie nigdy się on aktywował z wyjątkiem wymagających gier. W przeszłości zdarzyła się nawet sytuacja spalenia układu GPU ATI Readen HD 2600 (256 MB) podczas zwiedzania Nowego Jorku w GTA IV (z fatalną optymalizacją platformy PC na tle dajmy na to świetnego GTA V). Tak więc dłuższa praca komputera na najwyższych obrotach z charakterystycznym buczeniem może się dla niego skończyć awarią.

Oczywiście to samo można powiedzieć o smartfonach, które stają się wtedy gorące. Procesor Qualcomm Snapdragon nie posiada tak sprawnego chłodzenia jak dajmy na to komputerowy Intel Core. W efekcie ma utrudnione zadanie. W przeszłości My mobile wskazywało wyższość przewagi jakościowej blogosfery na tle portali. Teraz widzimy jak mocno zepsuł się Internet wskutek działań dużych koncernów medialnych.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Wybrane portale fizycznie psują komputery i smartfony”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt