PREMIERA: Blog Spider’s Web laguje iPhona 5S

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Tego jeszcze nie grali. Lekka jak piórko przeglądarka internetowa Safari zaczęła się lagować na iPhonie 5S. Tej sztuki dokonał blog technologiczno-polityczno-kosmiczny, a właściwie portal horyzontalny Spider’s Web. Bajecznie wręcz działające od zawsze Safari nie wytrzymało natłoku reklam. Google Chrome je nawet całkowicie blokuje z automatu i chyba dobrze.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzieje się tak w sytuacji, gdy zasoby systemowe komputera nie wytrzymują chociażby z poziomu zbyt małej ilości pamięci operacyjnej (dajmy na to 6 GB RAM, choć rynkowy aktualnie standard wynosi 8 GB RAM). Skoro wydawcy traktują czytelnika jak pozycję w statystyce (lub jak kto woli mięso armatnie) utrudniając znacząco konsumowanie treści to nie dziwmy się później tak rosnącej popularności wszelkich nielubianych AdBlocków.

Podobne sytuacje mają miejsce z portalami wielkich grup medialnych jak chociażby Wirtualna Polska i niezłe niegdyś żużlowe SportoweFakty. One też potrafią zamulić Safari na iOS. Czasami nawet dochodzi do kuriozalnych sytuacji, że na ciężkie multimedialne witryny internetowe typu Filmweb załączają wiatraki karty graficznej Nvidia GeForce (GT 740M) w większym stopniu niż wymagająca gra next-genowa pokroju GTA V.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt