PREMIERA: Ukryte komentarze, nowy fatalny trend na polskich portalach

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nowy fatalny trend można zauważyć na polskich portalach technologicznych. Chodzi o ukrywanie widoku komentarzy. W efekcie czytelnik musi wykonać jedno, zupełnie zbędne kliknięcie więcej. Jest to bardzo złe rozwiązanie chociażby z punktu widzenia użyteczności. Z drugiej jednak strony wydawcy mogą chcieć ukrywać wstydliwą liczbę zerowych opinii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W dobie spadającej ilości komentarzy w internecie jest to tym bardziej szkodliwe działanie, ponieważ mało komu chce się przechodzić przez jeden krok więcej w celu dodania swojego zdania na dany temat. Tak zrobił od pewnego czasu serwis Telepolis oraz Android.com.pl mający coraz mniej wspólnego z zielonym robotem zupełnie tak jak Tabletowo z tabletami, ale to już jest temat na zupełnie inną dyskusję.

Media internetowe z darmowym dostępem upadają jakościowo i widzi to chyba każdy. Wciąż wyższą merytoryczność tekstów znajdziemy w prasie drukowanej. Ich przyszłość jest taka sama jak w przypadku platform streamingowych Netflix, Amazon Prime Video czy HBO Max. Te lepsze premium będą dostępne wyłącznie po opłaceniu subskrypcji. W przeciwnym wypadku użytkownik otrzyma lepiej albo gorzej wykonany potok reklamowy.

(fot. Telepolis/Android.com.pl/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Ukryte komentarze, nowy fatalny trend na polskich portalach”

 1. Derick Odpowiedz

  No cóż, jak młoda, lub przeformatowana witryna daje system komentarzy oparty o Disqus i to z logowaniem to co się dziwić. Nigdy sukcesu nie odniosą, bo to komentarze przyciągają na specjalistycznych witrynach, ale musi to być system maksymalnie prosty i bez loga.
  Właściwe dla mnie to nawet lepiej, bo Disqus i tak blokuje NoScriptem, mniej śmiecia.
  Najlepsze komentarze, min dotyczące netu, smartfonów są na pepper.pl, czyli witrynie łowców promocji od mydła i powidła. Widać że tam ludzie znają się na rzeczy i nie plotą bredni jak na stronkach rodzaju android.com.pl, spidersweb.pl, gdzie komentują w większości lemingowaci laicy.

  • Kamil

   Tez nie lubie Disqus, był art w My mobile. Telepolis go nie używa a mimo to ukrywa comments

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt