PREMIERA: Portale internetowe jeszcze nigdy wcześniej nie były tak beznadziejnie słabe
|
|
|
- niedziela, Sierpień 24, 2025, 14:33
- News
- 1 komentarz

Coś niedobrego stało się z portalami internetowymi na przestrzeni ostatnich kilku lat. Stały się one wręcz nieczytelne pod względem wydawniczym, zaś proces researchu przypomina nurkowanie w szambie. Wszędzie te same przepisane wiadomości przez media workerów (nie mylić pod żadnym pozorem z dziennikarzami), często z błędami w dodatku nigdy później niepoprawiane.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
W sumie po co, jak i tak na drugi dzień znowu wjedzie kolejnych 30 przepisanych informacji najczęściej z zerem komentarzy. Jeszcze inni je całkowicie wyłączyli, bo to tylko niepotrzebny kłopot z moderacją. Zdecydowanie lepiej wyglądała dawna sieć web. Wystarczy przypomnieć upadłą blogosferę (z 2-3 publikacjami dziennie, ale za to jakościowymi), którą teraz zastąpili YouTuberzy niekoniecznie lepsi warsztatowo.
Nawet profesjonalne blogi chociażby Blomedii dowoziły pewien poziom w formie 5-7 artykułów dziennie. Teraz jest dramatycznie źle. Nic z tego nie zostało. Co gorsze, algorytm Google promuje publikowanie w zasadzie byle czego w tempie 30 na dobę w formie nagrody. Jest nią duża promocja w Chrome Discover oraz Google News. W efekcie Gemini AI wcale nie zabije mediów. Dalej będą brnąć w szalonym kołowrotku bylejakości.
(fot. Filmweb/My mobile)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
1 komentarz do “PREMIERA: Portale internetowe jeszcze nigdy wcześniej nie były tak beznadziejnie słabe”
Skomentuj







Nowy tygodnik POLITYKA wymiata pod wzgledem jakosci + dobor tematow, mocny #premium_content
Ktos wie czemu Internet stal sie takim sciekiem (www/YouTube)? Kiedys mial on lepsza jakosc, komercjalizacja go zabila 😐