PREMIERA: Etui po słuchawkach Bluetooth naładuje je siedem razy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sporo konsumentów po zakupie swoich ulubionych słuchawek Bluetooth może nie rozumieć ich czasu pracy z etui. Tymczasem zasada działania jest prosta. Jeśli więc słuchawki bezprzewodowe działają 3 godziny, zaś pudełko 21 godzin to finalnie naładujemy je siedem razy. Wynika to z jakże prostej matematyki (21:3=7). Tyle teoria. Przechodzimy więc dalej do praktyki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W rzeczywistości zapewne ta liczba ładowania z etui spadnie do pięciu czy sześciu razy. Wynika to z faktu, iż z czasem bateria zacznie się zużywać. Ponadto podczas leżenia na półce etui nieustannie traci energię. Zostawione z poziomem 50% (niczym marketingowe oszustwo z głośnością słuchawek) za kilka dni może wskazywać już 40% i tak dalej. Widać zatem jak na dłoni mocne skomplikowanie poziomu technologii mobilnych.

To dlatego w czytaniu specyfikacji urządzeń oraz akcesoriów gwiazdek jest od zatrzęsienia. Tak wiele różnych scenariuszy musi uwzględnić producent, aczkolwiek prezentuje on wyłącznie najlepsze osiągi czasowe z włączeniem etui na tle pojedynczego działania słuchawek Bluetooth. Te ostatnie są zdecydowanie gorsze. Na szczęście dzięki My mobile unikniemy przykrych rozczarowań w przyszłości podczas ewentualnych zakupów.

(fot. Realme/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Etui po słuchawkach Bluetooth naładuje je siedem razy”

    • Kamil

      Material wielu osobom moze sie przydac panie negatywny 🙅 #nope

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt