PREMIERA: Wirtualna Polska zniszczyła trzy produkty

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wirtualna Polska jest chyba pierwszym krajowym tak dużym portalem horyzontalnym, który rozrósł się na potęgę. Niestety, ale jak to często później bywa w przypadku korporacji masa produktów zostaje zniszczona pod względem jakościowym. W tym miejscu My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce przedstawi trzy takie zniszczenia. Zatem do dzieła.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na pierwszy ogień pójdzie aplikacja WP Pilot z telewizją na żywo z milionem reklam, której się wręcz nie da oglądać. Stało się to szybko po przejęciu Videostar za dosyć małą kwotę w branży internetowej niecałych 600.000 PLN (nowe mieszkanie w Warszawie jest więcej warte). Aż chciałoby się powiedzieć komercjalizacja pełną gębą. Videostar naprawdę był znośny i oglądało się go dużo przyjemniej od WP Pilot.

Druga historia to portal technologiczny Komórkomania. On również po wykupieniu od Blomedii mocno obniżył loty. Mimo, że należy do dużej organizacji medialnej to w zasadzie prowadzony jest przez jedną osobę. Trzeci przypadek to internetowa kolebka żużla, czyli serwis SportoweFakty. W nowej formie WP SportoweFakty owszem ma on lepszą grafikę oraz technologię, ale nie ma tej opiniotwórczości, co dawniej. Potwierdza to spadek liczby komentarzy, kiedyś liczony w setkach na artykuł.

(fot. Wirtualna Polska/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Wirtualna Polska zniszczyła trzy produkty”

  1. Daro Odpowiedz

    O ile od czasów wp pewne rzeczy mi się mniej podobają, tak wp pilot o wiele bardziej. Może i reklam jest dużo dla darmowych użytkowników, ale abonamenty mają atrakcyjne ceny i jest dużo programów, wszystko bardzo dobrze działa. Jedynie szkoda, że nie ma jak w części innych takich usług pamięci na kilka godzin czy dni i nie da się przewinąć programu czy wybrać takiego z wcześniej.

    • Kamil

      Dla mnie tylko WP SportoweFakty aka zuzel jako jedyne wciaz regularnie odwiedzane medium 🏍

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt