PREMIERA: Największa w historii wyspa od Xiaomi jest brzydka jak noc

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ brzydki na żywo jest ten smartfon Xiaomi Mi 11 Ultra z potężną wyspą przeznaczoną na aparat. Takie nasuwają się wnioski po obejrzeniu filmu na jego temat od znanego YouTubera technologicznego Nieantyfan. Dla wielu konsumentów właśnie ten wystający fotograficzny garb jest absolutnie nie do przyjęcia. Owszem, mamy super zdjęcia, ale niestety kosztem wygody.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dla wielu estetów więc inteligentny telefon komórkowy o nazwie Xiaomi Mi 11 Ultra jest nie do przyjęcia. Wielka szkoda, iż optyki nie da się oszukać. O płaskim całkowicie wizjerze możemy zapomnieć. Można co najwyżej liczyć na w miarę małe udogodnienia. Tak robi chociażby marka Sony Xperia. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że dokładnie ta sama firma wycofuje się z aparatów cyfrowych. Tzw. lustrzanki odchodzą do lamusa.

Przegrały one walkę z smartfonami. Dlatego nie zdziwmy się jak wynalazków na wzór Xiaomi Mi 11 Ultra będzie więcej. Producenci bowiem raz po raz będą się prześcigać w tworzeniu możliwie najlepszego narzędzia do mobilnej fotografii. Tylko ją mamy zawsze przy sobie na tle klasycznej cyfrówki. Prym za chwilę mogą wieść zdaniem My mobile ogromne, nieco dziwne soczewki jak w nadchodzącym modelu Huawei P50 Pro.

(fot. Nieantyfan/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt