Strzał w dziesiątkę z tym odtwarzaniem plików lokalnych MP3 w Spotify

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już wkrótce aplikacja Spotify zyska genialną funkcję. Aż dziw bierze, że wcześniej jej nie było, ale takie są fakty. Według niepotwierdzonych informacji Spotify odtworzy lokalne pliki MP3 zapisane w pamięci telefonu komórkowego. Dzięki temu pozycja stanie się znakomitym odtwarzaczem. Wcześniej był wymagany do tego celu komputer. Kto wie tym samym, czy tytuł nie przestraszył się wejścia na smartfony Winampa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Był to wręcz legendarny program instalowany obowiązkowo po dziś dzień na każdym komputerze. Windows Media Player w tym temacie był katastrofą. Do prostego słuchania muzyki był on zdecydowanie przeładowanym kombajnem. Wracając jeszcze do tematu Spotify, dzięki możliwości odtwarzania plików MP3 nareszcie aplikacja Xperia Music zyska godnego konkurenta. Standardowa pozycja muzyczna Sony jest świetna.

Wie to każdy użytkownik smartfonu Xperia. Tytuł potrafi nawet takie rzeczy jak edycja tagów tekstowych z okładkami włącznie. W pewnym sensie więc nie musimy używać już nigdy komputera do tego celu. Wszystko zrobimy wyłącznie na telefonie. Tymczasem wielką wartością dodaną Spotify będą materiały multimedialne typu nadchodzące wydawnictwa albumów czy też biografie dosłownie wszystkich wokalistów.

(fot. Spotify)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt