PREMIERA: Tylko 15 GB miesięcznie zużytych danych bez używania YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Tak, to prawda. Internet streamingiem stoi. Jeśli ktoś nie wierzy, serwis My mobile zaleca zrobienie prostego testu. Nie oglądajmy przez miesiąc platform streamingowych typu HBO GO czy Netflix. Do tego nie używajmy YouTube. Dotyczy to również drugiej strony, mianowicie wysyłania filmów 4K na serwery Google do późniejszego oglądania klipów na Apple TV.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wtedy dopiero zobaczymy jak mocno spadnie zużycie danych w skali miesiąca. W przypadku My mobile był to ogromny skok z dawnych 35 GB do zaledwie 15 GB. To wcale nie jest żart, lecz fakty. Jeśli więc ktoś używa telefonu do oglądania filmów z usług VOD premium typu Amazon Prime Video to raczej nigdy nie przekroczy progu nie tylko 20 GB, ale i nawet 40 GB w nowej ofercie T-Mobile Go z nielimitowanym wideo w jakości HD.

Szanse są na to w zasadzie znikome czy iluzoryczne. W opisywanej historii z pierwszego akapitu trzeba dodać, iż minuta filmu w standardzie 4K wysyłanego na YouTube zajmuje około 500 MB danych. Są to naprawdę potężne wartości do przeslania w mobilnym internecie. Niepozorny 3 minutowy film z wycieczki ważyć będzie ponad 1 GB danych. Wtedy wręcz zalecana jest technologia 5G, ale przyda się ona głównie profesjonalistom.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt