Samsung ma swoją usługę Xperia Lounge, Music Galaxy Thursday [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niedawno do krajowej telekomunikacji powróciła doskonale znana akcja Środy z Orange. Już dzień później będziemy mieli natomiast muzyczne czwartki z Samsung GALAXY typu Raye. Taki jest pomysł tego producenta smartfonów na działania marketingowe, gdzie prezentowana będzie nowa gwiazda. Przypomina to nieco gwiazdę miesiąca w ramach muzycznego cyklu My mobile LIFESTYLE.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ostatnio był nią artysta The Weeknd, następną zaś może być zespół Years & Years. Music Galaxy Thursday od Samsunga jest więc szansą na zaistnienie dla młodych wykonawców w takich kanałach społecznościowych giganta jak chociażby Facebook, Instagramie (ostatni tekst My mobile o podboju rynku USA przez mówiącego po angielsku Kubę Klawitera był tam hitem) czy Tik-Tok. Wielka szkoda, że promocja nie obejmuje aplikacji muzycznej.

Może po tej publikacji stan ulegnie zmianie. Z pewnością byłoby to multimedialne urozmaicenie pozycji Samsung Music na Androida na wzór Apple Music. Nie każdy bowiem jest miłośnikiem social mediów. Co ciekawe, Sony też miało kiedyś podobny tytuł. Wystarczy nadmienić zamkniętą aplikację Xperia Lounge. Więcej szczegółów znajdziemy w oficjalnym komunikacie biura prasowego Samsunga www.news.samsung.com/pl/samsung-startuje-z-muzycznym-projektem-music-galaxy-thursday.

(fot. Samsung/My mobile)

RAYE – REGARDLESS (GWIAZDA MUSIC GALAXY THURSDAY)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Samsung ma swoją usługę Xperia Lounge, Music Galaxy Thursday [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt