PREMIERA: T-Mobile, wielki innowator rynku [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mało osób zdaje sprawę z tego, że dekadę temu to właśnie T-Mobile był wielkim innowatorem rynku. Tym razem serwis My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce przypomni kapitalną ofertę Era Tak-Tak o nazwie Blueconnect Max, gdzie mogliśmy pierwszy raz w historii krajowej telekomunikacji surfować bez limitu na prędkości lejka 16 kb/s (po wykorzystaniu pakietu 100 MB w cenie 9 PLN).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wówczas był to wielki przełom. Na przeglądarce Opera Mini (dziś upadłej i mało komu potrzebnej w dobie 5G) dało się bowiem nareszcie czytać Internet bez jakichkolwiek ograniczeń. W praktyce można było go używać jako router do notebooka, choć witryny na prędkości 16 kb/s wczytywały się niesłychanie wolno. Najważniejsza treść, czyli tekst dało się jednak konsumować. Teraz historia na naszych oczach ponownie zatacza koło.

W T-Mobile Go możemy bowiem bez limitu oglądać wideo w jakości HD, gdzie obraz jest wyraźny i ostry w szczegóły. Na deser mamy też obsługę technologii 5G dla nowszych modeli smartfonów. Swego czasu Play był takim innowatorem, gdzie wprowadził jako pierwszy No Limit na rozmowy bez jakichkolwiek ograniczeń w stałej cenie. Pamiętny Stan Darmowy to było coś. Teraz Play jest w drugiej dziesiątce stawki My mobile RANKING.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA BLUECONNET MAX W ERA TAK-TAK (16 KB/S BEZ LIMITU)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: T-Mobile, wielki innowator rynku [My mobile TV]”

  1. Król bazaru Odpowiedz

    Będę go dodawal pod każdym artykułem jeśli będzie usuwany co to jest cenzura jak za komuny ??

    • Kamil

      Nie ma zgody na tolerowania chamstwa, każdy taki komentarz będzie usuwany plus ban w systemie. Proszę zachowac kulture osobista

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt