Sony Mobile zwija się z rynku globalnego

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z przykrością oraz smutkiem patrzy się na upadek Sony Mobile. Przecież każdy z nas chyba pamięta ten ogromny sukces marki Sony Ericsson dekadę temu na polskim rynku telekomunikacyjnym. Wtedy japońsko-szwedzki duet miażdżył jakością oprogramowania toporne Nokie z platformą S40 (na tle animowanej na wzór smartfonów A200). Smartfony Xperia znikają z kolejnych rynków.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Telefonów komórkowych z logo Sony nie zobaczymy już na takich kontynentach jak Ameryka Południowa, Afryka, Australia, a do tego krajach Kanada, Meksyk czy Indie. Brand Xperia skupia swoją działalność wyłącznie na rynkach jak Europa (na całe szczęście może się odrodzi po zmasakrowaniu Huawei przez rząd USA), rodzima Japonia, Tajwan oraz Hong-Kong (miasto świetnie pokazał YouTuber Krzysztof Gonciarz na vlogach). To nie koniec złych informacji dla miłośników komórkowego Sony.

Otóż jak zauważył serwis My mobile, od pewnego czasu nie jest aktualizowana całkiem udana aplikacja Xperia Lounge. W największym skrócie można powiedzieć, iż zawiera ona cały świat Sony w jednym miejscu. Niestety, ale teraz jej zawartość jest praktycznie pusta z konkursami na czele. Jakby tego było mało, znaczna część wysuwanego menu jest niedostępna (zaznaczona szarym kolorem czcionka). Więcej szczegółów na www.sonymobile.com/pl/apps-services/xperia-lounge.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10397 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt