Blueconnect Max ważny do połowy 2011 roku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znane są już szczegóły bardzo ciekawej promocji Ery o nazwie Blueconnect Max. Dla przypomnienia dodamy, że użytkownicy mają w niej nieograniczony dostęp do mobilnego internetu w telefonie za stałą opłatą, gdzie po przekroczeniu pakietu spada jedynie transfer (ale za to surfowanie jest nadal możliwe).

Niebieski operator przedłużył jej ważność działania maksymalnie do połowy roku 2011. Jak mówi regulamin, nie będzie ona trwała dłużej niż do 30 dnia czerwca 2011 roku. Po tym okresie promocja zostanie definitywnie zakończona. Być może w jej miejsce sieć Era wprowadzi jakąś nową ofertę np: z wyższym lejkiem transmisji danych. Jego obecna wartość wynosząca 16 kb/s na nikim już nie robi wrażenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W przeciwnym wypadku będzie to naprawdę duża strata. To właśnie dzięki niej Era plasuje się już od dłuższego czasu na pozycji lidera naszego tradycyjnego już zestawienia pakietów internetowych w ofercie na kartę.

Wracając jednak do oferty Blueconnect Max trzeba wspomnieć, że jej cena wzrosła o 8 groszy (0,08 PLN). Najprawdopodobniej zmiana została spowodowana nową stawką VAT, która obecnie wynosi 23%. Ma to związek z tym, że Era już wcześniej zapowiadała brak wzięcia na swój koszt nowej stawki podatkowej. Więcej szczegółów możemy znaleźć na oficjalnej podstronie Era Tak-Tak.

(fot. Era/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Blueconnect Max ważny do połowy 2011 roku”

  1. LouisGhost Odpowiedz

    Nie dziwi mnie to posunięcie. W Tak Taku regularnie przedłużana jest również Odjechana promocja, czyli pakiet 1000 minut do sieci Era za 9,08 zł oraz ponawiana jest promocja 2xTak Tak – podwójne doładowania.

  2. Derick Odpowiedz

    @LouisGhost – No to policz sobie ile darmowych minut do sieci daje GaduAir… Po włączeniu kodem promocji Wszechdostępni, za doładowanie 10 pln dostajesz na rozmowy 5 pierwszych darmowych dób i 1000 sms. Za doładowanie 20 pln dostajesz 10 darmowych dób i 1000 sms. Za doładowanie 30 pln dostajesz 30 darmowych dób i 1000 sms… Do tego odpowiednio 10/50 i 100 MB darmowego internetu… Do tego darmowe pakiety minut na telefonie internetową. Twoje 1000 min. to nawet nie jedna doba. Czyli podsumowując za 30pln mam na miesiąc mam darmowe rozmowy w sieci – 100 MB na internet pakietowy, bo jest rozliczany jak pakiet i juz mniej istotne darmowe min,. w telefoni internetowej… No i jeszcze mam na koncie to całe 30 pln do wydania na co chce,.. np. na zakupy w sklepach netowych haha! Pytam się z czym do ludzi ten Twój Tak-Tak? Nie rób pośmiewiska, tylko się doucz ekonomi, bo my-mobile i inni nie rozdaje nagród za piękne nazwy a za fakty. 😀

  3. Kamil Odpowiedz

    Faktycznie tak jest oferta Ery od samego początku naszych rankingów najlepszej sieci na kartę plasuje się jedynie w środku stawki, tak więc niebieski operator spokojnie ma nad czym popracować w swojej ofercie 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt