T-Mobile na kartę z 130 GB, No Limitem i VOD DVD za 30 PLN oraz dużym haczykiem [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielka szkoda, że nie jest to stała oferta a jednorazowa promocja. Tylko tak należy rozumieć najnowszą propozycję w T-Mobile na kartę, która zawiera łącznie aż 130 GB (100 GB za darmo, 15 GB z pakietu oraz 15 GB z bonusu po doładowaniu), No Limit oraz oglądanie bez ograniczeń wybranych serwisów VOD w jakości DVD lub SD jak kto woli za jedyne 30 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Wtedy to dopiero atrakcyjnie wyglądałoby rozwiązanie Bez Limitu L od T-Mobile na kartę. W standardzie bowiem ma ono zaledwie 15 GB danych (plus ewentualnie drugie tyle z tytułu gratisu do zasilenia kwotą 30 PLN). Na podobnej zasadzie działa genialny produkt T-Mobile Go na kartę Bez Limitu XL za 39 PLN (z 20 GB w standardzie + 20 GB bonusie do doładowania) zawierający No Limit i platformy VOD w jakości HD.

On jednak jest powtarzalny czy cykliczny. Nie ma mowy o jednorazowym charakterze działania. Na nikim wrażenia nie robi 100 GB pakiet internetowy niejako na przywitanie dla nowego klienta ważny miesiąc. U magentowego operatora w pewnym sensie jest niestety podobnie. Zasilenia tradycyjnie trzeba wykonywać w aplikacji Mój T-Mobile. Więcej szczegółów znajdziemy na www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/130gb-na-karte.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA 130 GB W T-MOBILE NA KARTĘ

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “T-Mobile na kartę z 130 GB, No Limitem i VOD DVD za 30 PLN oraz dużym haczykiem [My mobile TV]”

 1. Adam Odpowiedz

  Od zawsze śmieszy mnie określenie „Supernet Video DVD” w ofertach T-Mobile. To określenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

  Dlaczego? To łatwe!

  Jaka jest rozdzielczość DVD? Dokładnie 720×576 dla PAL (25 klatek/s) i 720×480 dla NTSC (29.97 klatek/s). Proporcje nie mają znaczenia. To wszystko wynika z historii telewizji.

  Jaka jest rozdzielczość 480p? 854×480 dla 16:9 i 640×480 dla 4:3.

  Teraz wszystko widać jak na dłoni. 480p z internetu jest gorsze niż DVD! W naszych europejskich materiałach brakuje 96 linii w poziomie (to prawie 20% całości)! Natomiast w amerykańskich brakuje 80 linii w pionie w trybie 4:3.

  Na YT dopiero 720p (1280×720) pozwala przenieść pełną rozdzielczość DVD (nie licząc zbyt dużej kompresji). Więc T-Mobile tą ofertą „DVD” daje prztyczka w nos osobom, które trochę więcej wiedzą o technice. Już z litości pominę dozwolone bitrate w T-Mobile (1,5Mbps), które nijak ma się do bitrate na DVD (średnio 7-8, maksymalnie 10Mbps). Tak, wiem – inny kodek. Ale wcale nie jest 5 razy lepszy niż kodek na DVD.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt