PREMIERA: Wyświetlacz obok kamerki wbrew pozorom ma sens

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wkrótce na rynku telefonii komórkowej zadebiutuje niezwykle interesująca słuchawka. Chodzi o model Xiaomi Mi 11 Ultra wyposażony w przedni mały wyświetlacz. Zadanie tego małego ekranu to nie tylko prezentacja osoby z drugiej strony urządzenia. Dzięki niemu możliwa stanie się transmisja w bardzo wysokiej jakości obrazu 4K. Wszak przednie kamerki mało które standard obsługują.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W największym uproszczeniu są zbyt proste. Zazwyczaj możemy wtedy mówić o ostrości Full HD. Teraz za sprawą tylnej kamery, zawsze najlepszej możliwe stało się rozmawianie w opcji videocall w kapitalnej oprawie wizualnej 4K. Morał tej historii jest prosty. Nie warto zbyt szybko skreślać danych nowatorskich rozwiązań w sektorze technologicznym. Może się bowiem okazać, że to my nie rozumiemy ich powagi oraz sytuacji.

I pomyśleć, że funkcja wideorozmów skończyła się w przeszłości dużą klapą. Teraz umożliwia transmisje w 4K, czyli lepszej od wielu stacji telewizyjnych po dziś dzień nadających zaledwie w HD. Oczywiście jest to domena głównie flagowych smartfonów z Samsung GALAXY S21 5G na czele. Oby było ich możliwie jak najwięcej. Każdy z nas będzie mógł się poczuć jak reporter jakieś ważnej telewizji w programie publicystycznym.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt